jachtymazury

Czarter jachtów Giżycko

Czarter jachtów Giżycko położone jest na Mazurach, pomiędzy dwoma malowniczymi jeziorami -­ Kisajnem oraz Niegocinem. Co roku nasze piękne miasto przyciąga rzeszę turystów, a przede wszystkim fanów żeglugi, kochających dreszcz emocji towarzyszący rejsom po mazurskich jeziorach. Nie bez powodu Giżycko nosi nazwę polskiej stolicy żeglugi. Odwiedzając ten port koniecznie skorzystaj z naszego czarteru jachtów i jego bogatego asortymentu, w którym każdy znajdzie łódź dla siebie - zarówno zapalony żeglarz z długim stażem, jak i całkowity nowicjusz.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/95/Most_obrotowy_w_Gi%C5%BCycku.jpg

 

Giżycko jest położone w centralnej części Pojezierza Mazurskiego w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Pod względem administracyjnym położone jest we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, na północny-wschód od Olsztyna. Miasto jest siedzibą powiatu giżyckiego oraz gminy wiejskiej Giżycko

WikiPedia o Giżycku

Niesmowite przygoda na naszych jachtach naMazurach

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, która pomoże Ci wybrać najlepszą z naszych łodzi. Ponadto zapewniamy niepowtarzalną rozrywkę, zarówno dla tych, którzy goszczą w Giżycku po raz pierwszy, jak i dla zapalonych żeglarzy, co roku wracających do giżyckich wód po kolejne przygody. Korzystając z naszego czarteru nie  tylko wybierzesz jacht spośród najwspanialszych łodzi, które pływają po Mazurach, lecz także, stawisz czoła przygodzie, odpoczniesz w sposób aktywny, zrozumiesz czemu to właśnie nasze miasto uchodzi za stolicę żeglarstwa i poznasz nowych ludzi, z którymi bez wątpienia podzielisz pasję do żeglugi. Czarter jachtów Giżycko to sposób na aktywny wypoczynek w obliczu tego, co na Mazurach najlepsze - jezior i przygód na nich. Czym prędzej odwiedź nas i wejdź na pokład  naszych statków, z którymi dokładnie poznacie te dwa wspaniałe mazurskie jeziora!